Additional information
| Cooling Capacity | 24225 Btu/h |
|---|---|
| Cooling Capacity | 7.10 kW |
| Heating Capacity | 27296 Btu/h |
| Heating Capacity | 8.00 kW |
| Dehumidification Capacity | 2.5 liter/hour |
| Net Weight | 33 kg |
| Gross Weight | 40 kg |
| Dimensions Unit | 1200×665×235 mm |
| Dimensions Packaging | 1363×770×300 mm |
| Certification Mark | CE |
| Color | White |
| Warranty | 5 years |

