Informação adicional
| Cooling Capacity | 24225 |
|---|---|
| Cooling Capacity | 7.10 |
| Heating Capacity | 27296 |
| Heating Capacity | 8.00 |
| Dehumidification Capacity | 2,5 litros/hora |
| Net Weight | 33 kg |
| Gross Weight | 40 kg |
| Dimensions Unit | 1200×665×235 mm |
| Dimensions Packaging | 1363×770×300 mm |
| Certification Mark | CE |
| Color | Branco |
| Warranty | 5 anos |

