Aanvullende informatie
| Cooling Capacity | 24225 |
|---|---|
| Cooling Capacity | 7.10 |
| Heating Capacity | 27296 |
| Heating Capacity | 8.00 |
| Dehumidification Capacity | 2,5 liter/uur |
| Net Weight | 33 kg |
| Gross Weight | 40 kg |
| Dimensions Unit | 1200×665×235 mm |
| Dimensions Packaging | 1363×770×300 mm |
| Certification Mark | CE |
| Color | Wit |
| Warranty | 5 jaar |

