Informazioni aggiuntive
| Cooling Capacity | 24225 |
|---|---|
| Cooling Capacity | 7.10 |
| Heating Capacity | 27296 |
| Heating Capacity | 8.00 |
| Dehumidification Capacity | 2,5 litri/ora |
| Net Weight | 33 kg |
| Gross Weight | 40 kg |
| Dimensions Unit | 1200 × 665 × 235 mm |
| Dimensions Packaging | 1363 × 770 × 300 mm |
| Certification Mark | CE |
| Color | Bianco |
| Warranty | 5 anni |

