Informations complémentaires
| Cooling Capacity | 24 225 Btu/h |
|---|---|
| Cooling Capacity | 7,10 kW |
| Heating Capacity | 27296 Btu/h |
| Heating Capacity | 8,00 kW |
| Dehumidification Capacity | 2,5 litre/heure |
| Net Weight | 33 kg |
| Gross Weight | 40 kg |
| Dimensions Unit | 1200×665×235 mm |
| Dimensions Packaging | 1363×770×300 mm |
| Certification Mark | CE |
| Color | Blanc |
| Warranty | 5 ans |

