Additional information
| Cooling Capacity | 9212 Btu/h |
|---|---|
| Cooling Capacity | 2.70 kW |
| Heating Capacity | 9895 Btu/h |
| Heating Capacity | 2.90 kW |
| Dehumidification Capacity | 0.8 liter/hour |
| Net Weight | 15.5 kg |
| Gross Weight | 18.5 kg |
| Dimensions Unit | 700×600×215 mm |
| Dimensions Packaging | 788×697×283 mm |
| Certification Mark | CE |
| Color | White |
| Warranty | 5 years |

