Información adicional
| Cooling Capacity | 9212 |
|---|---|
| Cooling Capacity | 2.70 |
| Heating Capacity | 9895 |
| Heating Capacity | 2.90 |
| Dehumidification Capacity | 0,8 l/h |
| Net Weight | 15,5 kg |
| Gross Weight | 18,5 kg |
| Dimensions Unit | 700 × 600 × 215 mm |
| Dimensions Packaging | 788 × 697 × 283 mm |
| Certification Mark | CE |
| Color | Blanco |
| Warranty | 5 años |

