Zusätzliche Informationen
| Cooling Capacity | 9212 |
|---|---|
| Cooling Capacity | 2.70 |
| Heating Capacity | 9895 |
| Heating Capacity | 2.90 |
| Dehumidification Capacity | 0,8 Liter/Stunde |
| Net Weight | 15,5 kg |
| Gross Weight | 18,5 kg |
| Dimensions Unit | 700×600×215 mm |
| Dimensions Packaging | 788×697×283 mm |
| Certification Mark | CE |
| Color | Weiß |
| Warranty | 5 Jahre |

