Informations complémentaires
| Cooling Capacity | 9212 Btu/h |
|---|---|
| Cooling Capacity | 2,70 kW |
| Heating Capacity | 9 895 Btu/h |
| Heating Capacity | 2,90 kW |
| Dehumidification Capacity | 0,8 litre/heure |
| Net Weight | 15,5 kg |
| Gross Weight | 18,5 kg |
| Dimensions Unit | 700 × 600 × 215 mm |
| Dimensions Packaging | 788 × 697 × 283 mm |
| Certification Mark | CE |
| Color | Blanc |
| Warranty | 5 ans |

