Additional information
| Cooling Capacity | 23900 Btu/h |
|---|---|
| Cooling Capacity | 7.00 kW |
| Heating Capacity | 23300 Btu/h |
| Heating Capacity | 8.00 kW |
| Dehumidification Capacity | 2.5 liter/hour |
| Net Weight | 31 kg |
| Gross Weight | 36 kg |
| Dimensions Unit | 900×655×260 mm |
| Dimensions Packaging | 1112×769×305 mm |
| Certification Mark | CE |
| Color | White |
| Warranty | 5 years |

