Informations complémentaires
| Cooling Capacity | 23900 |
|---|---|
| Cooling Capacity | 7.00 |
| Heating Capacity | 23 300 Btu/h |
| Heating Capacity | 8,00 kW |
| Dehumidification Capacity | 2,5 litre/heure |
| Net Weight | 31 kg |
| Gross Weight | 36 kg |
| Dimensions Unit | 900×655×260 mm |
| Dimensions Packaging | 1 112×769×305 mm |
| Certification Mark | CE |
| Color | Blanc |
| Warranty | 5 ans |

