Informazioni aggiuntive
| Cooling Capacity | 23900 |
|---|---|
| Cooling Capacity | 7.00 |
| Heating Capacity | 23300 Btu/h |
| Heating Capacity | 8.00 |
| Dehumidification Capacity | 2,5 litri/ora |
| Net Weight | 31 kg |
| Gross Weight | 36 kg |
| Dimensions Unit | 900×655×260 mm |
| Dimensions Packaging | 1112×769×305 mm |
| Certification Mark | CE |
| Color | Bianco |
| Warranty | 5 anni |

