Additional information
| Cooling Capacity | 12000 Btu/h |
|---|---|
| Cooling Capacity | 3.50 kW |
| Heating Capacity | 13600 Btu/h |
| Heating Capacity | 4.00 kW |
| Dehumidification Capacity | 1.4 liter/hour |
| Net Weight | 19 kg |
| Gross Weight | 23 kg |
| Dimensions Unit | 710×450×200 mm |
| Dimensions Packaging | 1005×565×260 mm |
| Certification Mark | CE |
| Color | White |
| Warranty | 5 years |

