Yderligere information
| Cooling Capacity | 12000 Btu/h |
|---|---|
| Cooling Capacity | 3.50 |
| Heating Capacity | 13600 |
| Heating Capacity | 4.00 |
| Dehumidification Capacity | 1,4 liter/time |
| Net Weight | 19 kg |
| Gross Weight | 23 kg |
| Dimensions Unit | 710 × 450 × 200 mm |
| Dimensions Packaging | 1005 × 565 × 260 mm |
| Certification Mark | CE |
| Color | Hvid |
| Warranty | 5 år |

