Aanvullende informatie
| Cooling Capacity | 12.000 Btu/u |
|---|---|
| Cooling Capacity | 3.50 |
| Heating Capacity | 13600 |
| Heating Capacity | 4.00 |
| Dehumidification Capacity | 1,4 liter/uur |
| Net Weight | 19 kg |
| Gross Weight | 23 kg |
| Dimensions Unit | 710×450×200 mm |
| Dimensions Packaging | 1005×565×260 mm |
| Certification Mark | CE |
| Color | Wit |
| Warranty | 5 jaar |

