Additional information
| Cooling Capacity | 11900 Btu/h |
|---|---|
| Cooling Capacity | 3.50 kW |
| Heating Capacity | 13600 Btu/h |
| Heating Capacity | 4.00 kW |
| Dehumidification Capacity | 1.4 liter/hour |
| Net Weight | 17 kg |
| Gross Weight | 22 kg |
| Dimensions Unit | 570×570×265 mm |
| Dimensions Packaging | 698×653×295 mm |
| Certification Mark | CE |
| Color | White |
| Warranty | 5 years |

