Zusätzliche Informationen
| Cooling Capacity | 11.900 Btu/h |
|---|---|
| Cooling Capacity | 3.50 |
| Heating Capacity | 13.600 Btu/h |
| Heating Capacity | 4,00 kW |
| Dehumidification Capacity | 1,4 Liter/Stunde |
| Net Weight | 17 kg |
| Gross Weight | 22 kg |
| Dimensions Unit | 570×570×265 mm |
| Dimensions Packaging | 698×653×295 mm |
| Certification Mark | CE |
| Color | Weiß |
| Warranty | 5 Jahre |

