Additional information
| Cooling Capacity | 8871 Btu/h |
|---|---|
| Cooling Capacity | 2.60 kW |
| Heating Capacity | 9212 Btu/h |
| Heating Capacity | 2.70 kW |
| Dehumidification Capacity | 0.8 liter/hour |
| Net Weight | 25 kg |
| Gross Weight | 30 kg |
| Dimensions Unit | 870×665×235 mm |
| Dimensions Packaging | 1033×770×300 mm |
| Certification Mark | CE |
| Color | White |
| Warranty | 5 years |

