Informations complémentaires
| Cooling Capacity | 8871 |
|---|---|
| Cooling Capacity | 2.60 |
| Heating Capacity | 9212 |
| Heating Capacity | 2.70 |
| Dehumidification Capacity | 0,8 litre/heure |
| Net Weight | 25 kg |
| Gross Weight | 30 kg |
| Dimensions Unit | 870×665×235 mm |
| Dimensions Packaging | 1033×770×300 mm |
| Certification Mark | CE |
| Color | Blanc |
| Warranty | 5 ans |

