Additional information
| Cooling Capacity | 12010 Btu/h |
|---|---|
| Cooling Capacity | 3.50 kW |
| Heating Capacity | 12966 Btu/h |
| Heating Capacity | 3.80 kW |
| Dehumidification Capacity | 1.2 liter/hour |
| Net Weight | 16 kg |
| Gross Weight | 19 kg |
| Dimensions Unit | 700×600×215 mm |
| Dimensions Packaging | 788×697×283 mm |
| Certification Mark | CE |
| Color | White |
| Warranty | 5 years |

