Tilleggsinformasjon
| Cooling Capacity | 12010 |
|---|---|
| Cooling Capacity | 3.50 |
| Heating Capacity | 12966 |
| Heating Capacity | 3.80 |
| Dehumidification Capacity | 1,2 liter/time |
| Net Weight | 16 kg |
| Gross Weight | 19 kg |
| Dimensions Unit | 700×600×215 mm |
| Dimensions Packaging | 788×697×283 mm |
| Certification Mark | CE |
| Color | Hvit |
| Warranty | 5 år |

