Additional information
| Cooling Capacity | 11942 Btu/h |
|---|---|
| Cooling Capacity | 3.50 kW |
| Heating Capacity | 13648 Btu/h |
| Heating Capacity | 4.00 kW |
| Dehumidification Capacity | 1.4 liter/hour |
| Net Weight | 25 kg |
| Gross Weight | 30 kg |
| Dimensions Unit | 870×665×235 mm |
| Dimensions Packaging | 1033×770×300 mm |
| Certification Mark | CE |
| Color | White |
| Warranty | 5 years |

