Tilleggsinformasjon
| Cooling Capacity | 23900 |
|---|---|
| Cooling Capacity | 7.00 |
| Heating Capacity | 27300 |
| Heating Capacity | 8.00 |
| Dehumidification Capacity | 2,5 liter/time |
| Net Weight | 29 kg |
| Gross Weight | 36 kg |
| Dimensions Unit | 840 × 840 × 240 mm |
| Dimensions Packaging | 963 × 963 × 325 mm |
| Certification Mark | CE |
| Color | Hvit |
| Warranty | 5 år |

