Información adicional
| Cooling Capacity | 23.900 Btu/h |
|---|---|
| Cooling Capacity | 7,00 kW |
| Heating Capacity | 27.300 Btu/h |
| Heating Capacity | 8.00 |
| Dehumidification Capacity | 2,5 litros/hora |
| Net Weight | 29 kg |
| Gross Weight | 36 kg |
| Dimensions Unit | 840×840×240 mm |
| Dimensions Packaging | 963×963×325 mm |
| Certification Mark | CE |
| Color | Blanco |
| Warranty | 5 años |

