Aanvullende informatie
| Cooling Capacity | 28.000 Btu/h |
|---|---|
| Cooling Capacity | 8,00 kW |
| Heating Capacity | 32.400 Btu/h |
| Heating Capacity | 9,50 kW |
| Seasonal Energy Efficiency Ratio (SEER) | 7.2 |
| Cooling Energy Class | A++ |
| Seasonal Coefficient of Performance (SCOP) | 4.2 |
| Heating Energy Class | A+ |
| Net Weight | 51 kg |
| Gross Weight | 55,5 kg |
| Dimensions Unit | 964 × 660 × 402 mm |
| Dimensions Packaging | 1032 × 737 × 456 mm |
| Certification Mark | CE |
| Color | Wit |
| Warranty | 5 jaar |

