Informazioni aggiuntive
| Cooling Capacity | 17100 |
|---|---|
| Cooling Capacity | 5.00 |
| Heating Capacity | 18800 |
| Heating Capacity | 5.50 |
| Dehumidification Capacity | 1,8 l/h |
| Net Weight | 25 kg |
| Gross Weight | 30 kg |
| Dimensions Unit | 1010×450×200 mm |
| Dimensions Packaging | 1305×565×260 mm |
| Certification Mark | CE |
| Color | Bianco |
| Warranty | 5 anni |

