Zusätzliche Informationen
| Cooling Capacity | 17100 |
|---|---|
| Cooling Capacity | 5.00 |
| Heating Capacity | 18800 |
| Heating Capacity | 5.50 |
| Dehumidification Capacity | 1,8 l/h |
| Net Weight | 25 kg |
| Gross Weight | 30 kg |
| Dimensions Unit | 1010 × 450 × 200 mm |
| Dimensions Packaging | 1305 × 565 × 260 mm |
| Certification Mark | CE |
| Color | Weiß |
| Warranty | 5 Jahre |

