Informations complémentaires
| Cooling Capacity | 9 000 Btu/h |
|---|---|
| Cooling Capacity | 2.60 |
| Heating Capacity | 9600 Btu/h |
| Heating Capacity | 2,80 kW |
| Dehumidification Capacity | 0,8 litre/heure |
| Net Weight | 18,5 kg |
| Gross Weight | 22,5 kg |
| Dimensions Unit | 710×450×200 mm |
| Dimensions Packaging | 1005×565×260 mm |
| Certification Mark | CE |
| Color | Blanc |
| Warranty | 5 ans |

