Información adicional
| Cooling Capacity | 9000 Btu/h |
|---|---|
| Cooling Capacity | 2,60 kW |
| Heating Capacity | 9600 Btu/h |
| Heating Capacity | 2.80 |
| Dehumidification Capacity | 0,8 l/h |
| Net Weight | 18,5 kg |
| Gross Weight | 22,5 kg |
| Dimensions Unit | 710 × 450 × 200 mm |
| Dimensions Packaging | 1005 × 565 × 260 mm |
| Certification Mark | CE |
| Color | Blanco |
| Warranty | 5 años |

