Tilleggsinformasjon
| Cooling Capacity | 15354 |
|---|---|
| Cooling Capacity | 4.50 |
| Heating Capacity | 17060 |
| Heating Capacity | 5.00 |
| Dehumidification Capacity | 1,8 liter/time |
| Net Weight | 25,5 kg |
| Gross Weight | 30,5 kg |
| Dimensions Unit | 870 × 665 × 235 mm |
| Dimensions Packaging | 1033 × 770 × 300 mm |
| Certification Mark | CE |
| Color | Hvit |
| Warranty | 5 år |

