Tilleggsinformasjon
| Cooling Capacity | 17401 |
|---|---|
| Cooling Capacity | 5.10 |
| Heating Capacity | 19107 |
| Heating Capacity | 5.60 |
| Seasonal Energy Efficiency Ratio (SEER) | 8.5 |
| Cooling Energy Class | A+++ |
| Seasonal Coefficient of Performance (SCOP) | 4.6 |
| Heating Energy Class | A++ |
| Dehumidification Capacity | 1,8 liter/time |
| Net Weight | 13 kg |
| Gross Weight | 15,5 kg |
| Dimensions Unit | 993 × 311 × 222 mm |
| Dimensions Packaging | 1067×386×300 mm |
| Certification Mark | CE |
| Color | Hvit |
| Warranty | 5 år |

