Informations complémentaires
| Cooling Capacity | 17742 |
|---|---|
| Cooling Capacity | 5.20 |
| Heating Capacity | 18186 |
| Heating Capacity | 5.33 |
| Dehumidification Capacity | 1,8 l/h |
| Net Weight | 16 kg |
| Gross Weight | 19 kg |
| Dimensions Unit | 700 × 600 × 215 mm |
| Dimensions Packaging | 788 × 697 × 283 mm |
| Certification Mark | CE |
| Color | Blanc |
| Warranty | 5 ans |

