Zusätzliche Informationen
| Cooling Capacity | 14000 |
|---|---|
| Cooling Capacity | 4.10 |
| Heating Capacity | 15000 |
| Heating Capacity | 4.40 |
| Seasonal Energy Efficiency Ratio (SEER) | 6.3 |
| Cooling Energy Class | A++ |
| Seasonal Coefficient of Performance (SCOP) | 4.0 |
| Heating Energy Class | A+ |
| Net Weight | 30 kg |
| Gross Weight | 32,5 kg |
| Dimensions Unit | 822×550×352 mm |
| Dimensions Packaging | 872×620×397 mm |
| Certification Mark | CE |
| Color | Weiß |
| Warranty | 5 Jahre |

